Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby utworów grupy Boney M.

Zespół odniósł tak spektakularny sukces ze względu na swoje oryginalne, dynamiczne, przebojowe i bardzo melodyjne brzmienie.


    W Polsce znalazła się grupa ludzi w postaci trzech pięknych kobiet wspartych męskim wokalem, którzy potrafią w genialny sposób przypomnieć legendarną grupę BONEY M. i ich największe przeboje: Sunny, Belfast, Rivers of Babylon, Rasputin.


    Przy tej muzyce lubi się bawić praktycznie każdy. Jednak nie tylko muzyka  Boney-M Show sprawia, że powracają lata 70-te. Cała oprawa ich występów przywołuje tamte czasy. Składają się na to stroje członków zespołu, choreografia oraz ruch sceniczny.

Tego typu występy mogą stanowić doskonałą oprawę koncertów plenerowych, eventów itd.


    Zespół Boney M. Show aktywnie koncertuje od 2004 roku ciągle zdobywając duże uznanie publiczności. Show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy BONEY M. obejrzała już publiczność prawie w całej Europie.


    Obecnie zespół występuje w międzynarodowym składzie - muzycy pochodzą z Niemiec ( rodzinnego kraju Boney M. ) i oczywiście z Polski.
Program artystyczny pod nazwą Boney M. Show, to obecnie najlepsza oferta koncertowa w stylu disco lat 70 na polskim rynku. 

Bogate, kolorowe stroje, brawurowe wykonania, dynamiczne zwariowane show, to wszystko zapewni ten jeden wyjątkowy zespół.


    Kiedy członkowie Boney M. Show wchodzą na scenę nie sposób pozostać bez ruchu, ich muzyka porywa każdego. Występy grupy są w pełni profesjonalnym show. Koncerty to dla zespołu zarazem praca jak i przyjemność. Członkowie zespołu bawią się muzyką, a przez to doskonale bawi się również widownia. Przyjaźń sprawia, że na scenie są wyjątkowo zgrani, a za każdym razem kiedy wchodzą na scenę myślą ”dobra zabawa i pewność siebie to podstawa !”.© 2013 „NL- STUDIO“  Show Production & Management - REVIVAL BONEY M. SHOW,  Tribute Cover Band   

Daddy Cool - Rasputin - Sunny - Rivers Of Babylon - Painterman - Bahama Mama